צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

בסל הקניות 0 מוצרים

סה”כ:  ₪

המשך הזמנה
Tel cart

צינורות השקייה בגינה הם מוצר הכרחי לכל גינה המשמש אותנו להשקיה ולניקיון הגינה. אפילו אם יש ברשותנו ממטרות וטפטפות, במצבים מסוימים נחזור להשתמש בצינור המאפשר לנו שליטה מיידית על האופן והכמות של פיזור המים. ישנם צינורות מסוגים שונים ואביזרים נלווים שחשוב להכיר בעת בחירת צינור ההשקייה, ומומחי חברת פרזול ג'רסי מסבירים.

הצינור הקלאסי

כולנו מכירים צינורות השקייה לגינה ארוך המאפשר להגיע לכל פינה נידחת בגינה. במיוחד בתנאי מזג האוויר הישראלי, חשוב ברכישת צינורות השקייה לוודא שהצינור מכיל UV להגנה מפני קרינת השמש ונזקי מזג האוויר, ובנוסף שהוא עומד בהתאם לתקן של מי שתייה. מומלץ לבחור באורך צינור המתאים לגודל הגינה. צינור השקייה 20 מטר הוא למשל צינור השקייה גדול מאוד, אך יתכן שבגינה אחת הוא יהיה קטן מידי ולא יגיע לכל המקומות הנדרשים, ואילו בגינה אחרת הוא יהיה גדול מידי ולכן ייצור סרבול.

 

אביזרים נלווים

בהתקנת צינור לגינה יש צורך להתקין גם מחברים אשר מאפשרים את מעבר המים מברז המים לצינור ללא דליפות. מחברים אלו יהיו בקצה האחד של הצינור, ואילו בקצהו השני מומלץ להוסיף זרנוק, אקדח השקייה המאפשרים את השליטה על עוצמת זרם המים ואופן פיזורם.

כמו כן,  על מנת להימנע מסרבול הנוצר כאשר הצינור ארוך, ניתן להתקין את הצינור על גבי גלגלת שבאמצעות סיבוב הידית שלה אוספת אותו בסוף השימוש חזרה אליה באופן מסודר התורם הן לאיכות ולסדר והן לתחזוקת הצינור. אביזר נלווה נוסף המקל על הארגון והסדר הוא מתקן לתליית צינור ההשקייה על הקיר העשוי פלסטיק קשיח, שעליו ניתן להניח את הצינור באופן מסודר בתום השימוש.

 

צינורות השקייה נמתחים

אופציה מעניינת נוספת המאפשרת להימנע מהסרבול של צינור ארוך הוא שימוש בצינורות השקייה נמתחים. למעשה מדובר בצינורות גינה קפיציים אשר ניתן למתוח אותם, וכאשר מסתיים השימוש, צינור ההשקייה מתכווץ בחזרה בשל מבנהו הקפיצי. צינור השקייה זה מתאים להשקיית הגינה, אך יכול לשמש גם לתעשייה, לניקוי ועוד. בקצהו מחובר אליו אקדח השקייה המאפשר מספר מצבי השקייה שונים.