בסל הקניות 0 מוצרים

סה”כ: 0.00 ₪

המשך הזמנה
תרגישו חופשי להתייעץ!
חייגו: 02-5352048

 

קטלוג המוצרים
הרשמו לקבלת
את הניוזלטר שלנו,
וקבלו מבצעים והטבות
ישירות לתיבת הדוא"ל שלכם!

סוללות אלקליין עמידות ואיכותיות


עמוד הבית  /  מידע מקצועי  / 

סוללות אלקליין עמידות ואיכותיות


הסוללה היא ללא ספק המצאה גאונית. אם רק נעצור לרגע ונחשוב על זה, נגלה שחלק עצום מהמוצרים שאנו משתמשים בהם בחיי היומיום, עובדים בעזרת סוללות כאלו ואחרות. החל מצעצועים לילדים, דרך שלטים, שעוני יד, טלפונים סלולריים, אופניים חשמליים ואפילו מכוניות. לכן איכות הסוללות היא בעלת תפקיד כה מרכזי בחיינו. סוללת 9V האיכותית, וכל הפרטים לגבי סוללות חשובות אלו, במאמר שלפניכם.
 

סוללות אלקליין

האלקטרודות של סוללת האלקליין עשויות מנגן ומאבץ. סוללה זו ידועה כבעלת איכות גבוהה במיוחד ואורך חיים ממושך, ולכן משמשת כמוצר נבחר למגוון רחב של מוצרים בשימוש ביתי. כאשר מחפשים סוללה למוצר ביתי שתחזיק זמן רב בוחרים באלקליין.


סוללת 9V

סוללה 9v היא סוללת אלקליין גדולה יותר מסוללות האצבע הסטנדרטיות המוכרות. צורתה מלבנית, אורכה 48.5 מ"מ והיא שוקלת כ- 46 גר'. סוללה זו מיועדת לשימוש ממושך ומשמשת בצעצועי ילדים מורכבים או גדולים ובמכשירים אלקטרוניים שונים. אורך החיים שלה כמובן גבוה וממושך יותר מזה של סוללות פחם או אבץ, ובשל גודלה ואיכותה הייחודית היא נמכרת במארזים המכילים סוללה אחת לכל אחד.
 

סוללת V9
חברת VARTA

כמובן שכמו בכל מוצר, היצרן ומקום הייצור הם שקובעים את איכותו האמתית. לכן אנו משווקים סוללות של חברת VARTA  הידועה כיצרנית סוללות בינלאומית מובילה בתחומה בעולם. חברת VARTA הגרמנית שהוקמה באירופה של המאה התשע עשרה, באותה התקופה שבה הומצאה הסוללה, מהווה מאז שם דבר.  צוות המדענים של החברה עובד מסביב לשעון על מנת לפתח את המוצרים האיכותיים והמובילים ביותר בתחום הסוללות, ולתת את השירות המיטבי לצרכנים ברחבי העולם. 
אנו בחברת פרזול ג'רסי, שמחים להגיש ללקוחותינו עוד מוצר מוביל באיכותו לבית ולשדרוג חיי היומיום. לכן בחרנו לשווק סוללות אלקליין של חברת VARTA העולמית, בעלות האיכות והעמידות הגבוהות ביותר. אם יש לכם שאלות נוספות בתחום הסוללות או התאמתן למוצרים השונים בביתכם, המומחים והיועצים שלנו ישמחו לייעץ, להסביר ולענות על כל שאלה, ולשם כך אתם מוזמנים לצור אתנו קשר. וכמובן שהדרך הנוחה והמהירה ביותר לקבל את הסוללות שלכם היא להזמין אותן מהבית, ברכישה מקוונת מאובטחת באתר שלנו. 
 הרשמו לקבלת
את הניוזלטר שלנו,
וקבלו מבצעים והטבות
ישירות לתיבת הדוא"ל שלכם!