צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

בסל הקניות 0 מוצרים

סה”כ:  ₪

המשך הזמנה
Tel cart

אפשר למצוא כיום מגוון סוגים שונים של ברזים למטבח, החל מברזי פרח, ברזי קיר וברזי משטח, ועד לברזי סוללה וברזים נשלפים. מבית חברת פרזול ג'רסי מסבירים שהברז הנשלף מתאפיין בצינורית פנימית גמישה ומתארכת הניתנת לשליפה. היתרון המרכזי של ברז נשלף נעוץ ביכולת להגיע בעזרתו למקומות מרוחקים יותר שאליהם לברזים הסטנדרטיים אין הנגשה.

 

מהו ברז נשלף?

ברז המטבח המסורתי הוא ברז רגיל שיכול לנוע על ציר ימינה ושמאלה. בעבר זה היה הברז ששלט במרבית הבתים, אך כיום את כיורי המטבח מפאר ברז יעיל הרבה יותר- הברז הנשלף. ברזים נשלפים כוללים צינור פנימי הנשלף מתוך הברז ולמעשה מאריך אותו ומאפשר לו גמישות רבה.

יתרונותיהם של ברזים נשלפים

אחד הפריטים החשובים בכל מטבח הוא הברז,היכולת לשטוף ואו למלא סירים גדולים ובקבוקים במים בנוחות ובקלות, היות וראש הברז מגיע עד לאלמנט עצמו ללא תלות בגודל הכיור. ישנם כמה מאפיינים טכניים שכדאי להכיר בטרם בחירתם של ברזים נשלפים מדגם כזה או אחר, כשהכרת המאפיינים תבטיח רכישה מושכלת.+

היתרון הגדול של ברזים נשלפים למטבח הוא האפשרות לשלוט בברז באופן יעיל ביותר בעזרת המנגנון הגמיש שלו. במקום ברז הנע רק לשני כיוונים תקבלו ברז הנע לכל הכיוונים ואף למרחק גדול. בנוסף, בעזרת ברז נשלף תוכלו לנקות את השיש והכיור בצורה נוחה ויעילה במיוחד. לא עוד נסיונות כושלים להשפריץ על צידי הכיור בעזרת הידיים- ברז גמיש יאפשר לכם להשפריץ לכל הכיוונים בקלות ולנקות את השיש והכיור בצורה נוחה במיוחד.

הקריטריונים לבחירת ברז נשלף

אז החלטתם שאתם מעוניינים בברז נשלף, אבל אתם לא לגמרי יודעים באיזה ברז כדאי לבחור. קיימים ברזים רבים בעיצובים חדשניים ובעלי מנגנונים מתקדמים וכדי להכיר את הסוגים השונים כדאי להגיע לאולם תצוגה ולהתרשם מהמבחר הרב.

ככלל, ניתן למנות שני סוגים בולטים של ברזים נשלפים, כשהאחד הוא ברז נשלף כלפי מטה (pull-down), המותאם בעיקר לכיורים קטנים וצרים, והשני הוא ברז נשלף בזווית 90 מעלות (pull-out), המותאם לכיורים גדולים ורחבים יותר. פרט אחר שחשוב לתת עליו את הדעת הוא התאמת מנגנון השליפה לצורכי המשתמשים בו.

לדוגמה, במשפחה עם ילדים מומלץ להעדיף ברז נשלף שכולל מנגנון הגנה מפני שליפה, כזה המאפשר לשלוף את הצינורית הפנימית רק לאחר שחרור הסוגר. הדבר ימנע פגיעה במנגנון במקרים של משיכת הצינורית בצורה אגרסיבית מדי מצד ילדים בזמן שהם מנסים לעשות בה שימוש. אלמנטים נוספים שכדאי לבדוק הם טווח התנועה של ראש הברז, סוג החומר הציפוי של הברז, לחצן לוויסות מצבי הזרימה של המים ועוד.

למילוי סירים ומיחם

פירזול למטבח הכולל ברז נשלף מספק יתרון נוסף- תוכלו למלא בקלות סירים גדולים או את המיחם. כאשר אנחנו רוצים למלא כלי גדול שלא נכנס לכיור אנחנו מוצאים את עצמנו מטים אותו בצורה בלתי אפשרית ומקווים להצליח להוציא אותו מהכיור בלי שישפכו המים. ברז בעל ראש גמיש מאפשר למלא כלים גדולים בלי הטיות בלתי אפשריות.

שואבים השראה

אם תסתמכו על הברז עליו ימליץ לכם האינסטלטור או קבלן השיפוצים, אתם עלולים להיוותר עם ברז מיושן יחסית עליו הוא ימליץ רק כי הוא קל להתקנה. באולמות התצוגה תוכלו לשאוב השראה ולמצוא את הברז שיעניק למטבח שלכם את התוספת הייחודית עליה חלמתם. חשוב להדגיש שבבחירת ברזים נשלפים חשוב לבחור בברז של חברה מוכרת המספקת אחריות מקיפה כדי להימנע מבעיות לא נעימות בהמשך.