צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

בסל הקניות 0 מוצרים

סה”כ:  ₪

המשך הזמנה
Tel cart

קלאב - ארון תרופות עם מראה לחדר אמבטיה

תיאור המוצר

  • ארון תרופות מפלסטיק עם 3 מראות חיצוניות

  • כל תא מחולק ל-2 קומות מדפים

  • כיסי אחסון בצד הפנימי של כל דלת

מחיר החל מ- 352.50 ₪
עלויות המשלוח מחושבות בהתאם להזמנה, יש לעבור לעגלת הקניות לחישוב עלות המשלוח
  • רכישה מאובטחת

    רכישה מאובטחת

רכישה רכישה

מידות: 630X390X160 מ"מ

חומר: פלסטיק

צבעים זמינים: לבן, פרגמון


תכולת האריזה:

  • ארון תרופות 3 דלתות

  • סט ברגים ודיבלים

אחיות על פגמי יצור בלבד.

מחפשים ארון תרופות עם מראה לחדר האמבטיה? קבלו כמה טיפים

משפצים את חדר האמבטיה? מחפשים ארונות אמבטיה במבצע? מתלבטים האם לרכוש ארון אמבטיה עומד או שמא להסתפק בארון תרופות עם מראה?

 

אין עוררין על כך שארונות האמבטיה מהווים פריט חובה בכול חדר רחצה, והם משמשים כפתרונות אחסון פונקציונליים עבור מגוון רחב של מוצרים שונים כדוגמת מגבות, תכשירים המיועדים לרחצה, מוצרי היגיינה, מוצרי קוסמטיקה, תמרוקים, תרופות וכן הלאה.

עם זאת, מעבר להיבט הפונקציונלי, נהוג כיום לעשות בהם שימוש כאמצעי להדגשת הסגנון העיצובי הכללי של החלל. אנשי הצוות המקצועי מבית חברת פרזול ג'רסי מציינים שבהגיענו לבחור ארון לחדר האמבטיה כדאי להתמקד על מספר נושאים על מנת להבטיח בחירה אופטימלית המותאמת אל הצרכים.

 

ארונות אמבטיה עומדים או תלויים?

אחד הקריטריונים שעליהם יש לשים את הדעת נוגע לסוג הארון. באופן כללי, ניתן לסווג את ארונות האמבטיה לשתי קטגוריות עיקריות שהן ארונות אמבטיה עומדים וארונות תלויים, כמו לדוגמה ארון תרופות עם מראה. כשמדובר בחדר אמבטיה גדול ומרווח, שאז ניתן להציב בו ארון עומד ולשלבו עם ארון תרופות מעוצב או לחלופין מראה דקורטיבית.

 

ואולם, במידה ומדובר בחדר רחצה קטן, מוטב להעדיף ארון תלוי לניצולת אופטימלית של החלל. במקרים שבהם הדבר חיוני ונחוץ, כמו במשפחות בנות מספר נפשות, אפשר בהחלט להוסיף גם ארון מדפים לאמבטיה כתוספת לפתרונות האחסון. בעניין זה, חשוב להקפיד שגודל הארון יהיה בהתאמה הן לגודל החלל של חדר הרחצה והן לצורכי השימוש בו.

 

ארון אמבטיה סטנדרטי או בהתאמה אישית?

כמו כן, אם מחליטים לרכוש, בין היתר, ארון תרופות עם מראה, לבית שיש בו יותר מחדר רחצה אחד, כדאי לייעד את הארון לחדר האמבטיה של ההורים, זאת כדי למנוע הנגשת הילדים אל התרופות. פרט אחר שחשוב להעניק לו תשומת לב מתייחס למיקום הארון בשטח החדר, ובפרט כשהדבר נוגע לארון אמבטיה שעליו מתעתדים להניח את הכיור, שאז יש לקחת בחשבון גם את מיקומה של הצנרת.

 

קריטריונים נוספים הדורשים התייחסות הם החומרים שממנו עשוי הארון, איכות הפרזול שבגוף הארון, אופן פתיחתו, האחריות והמחיר. מטבע הדברים, עלותו של ארון מוכן סטנדרטי תהייה נמוכה יותר מארון בהתאמה אישית מהסיבה שהדגם הספציפי מיוצר בכמויות גדולות. ארון סטנדרטי איננו בהכרח באיכות פחותה מארון בגודל או עיצוב מיוחד, ובמידה והארון מתאים לגודל חלל ועונה על הצרכים, שאז הוא בהחלט עשוי להיות בחירה מצוינת.